Tik Tok Trener Personalny Strzelce Opolskie

Instagram Trener Personalny Strzelce Opolskie

Facebook Trener Personalny Strzelce Opolskie

Masz pytania?  ZADZWOŃ!     Kontakt Trener Personalny Strzelce Opolskie  786 928 006

STUDIO TRENINGOWE Studio treningowe Opolska 14/1a, Strzelce Opolskie, Poland Opolska 14/1a, Strzelce Opolskie, Poland

Marek Niedźwiedź Trener Personalny Strzelce Opolskie

FIZJOTERAPIA

Fizjoterapia Marek Niedźwiedź Strzelce Opolskie

FIZJOTERAPIA

Twoje zdrowie i komfort są naszym priorytetem, dlatego w naszym gabinecie fizjoterapii kładziemy duży nacisk na indywidualne podejście do każdego pacjenta. Rozumiemy, że każdy ma unikalne potrzeby i cele rehabilitacyjne, dlatego też nasze terapie są dostosowane do konkretnych warunków i możliwości.
Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych fizjoterapeutów, gotowych pomóc Ci w powrocie do pełnej sprawności fizycznej i eliminacji dolegliwości bólowych.

Oferujemy szeroki zakres usług fizjoterapeutycznych, obejmujących terapie manualne, ćwiczenia terapeutyczne, masaż oraz wiele innych skutecznych zabiegów i metod leczenia. Niezależnie od tego, czy zmagasz się z przewlekłymi dolegliwościami, niedoskonałościami postawy czy po prostu chcesz poprawić swoją sprawność fizyczną, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Fizjoterapia Marek Niedźwiedź Strzelce Opolskie

Pierwsza wizyta fizjoterapeutyczna

Marek Niedźwiedź Trener Personalny Strzelce Opolskie

Twoje zdrowie i komfort są naszym priorytetem, dlatego w naszym gabinecie fizjoterapii kładziemy duży nacisk na indywidualne podejście do każdego pacjenta. Rozumiemy, że każdy ma unikalne potrzeby i cele rehabilitacyjne, dlatego też nasze terapie są dostosowane do konkretnych warunków i możliwości.
Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych fizjoterapeutów, gotowych pomóc Ci w powrocie do pełnej sprawności fizycznej i eliminacji dolegliwości bólowych.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Zadzwoń i umów się na wizytę z fizjoterapeutą!

Wspólnie z fizjoterapeutą umówisz kolejną wizytę na kontynuację terapii oraz ocenę postępów.

6

Umówienie kolejnej wizyty

Fizjoterapeuta udzieli Ci zalecenia dotyczące dalszej opieki, ćwiczeń do wykonania w domu, zmiany stylu życia czy ergonomii pracy lub codziennych czynności, aby wspomóc proces rekonwalescencji.

5

Zalecenia

Na podstawie zebranych informacji fizjoterapeuta postawi diagnozę i opracuje spersonalizowany plan terapeutyczny. Plan ten może zawierać różne techniki terapeutyczne, ćwiczenia, mobilizacje, manipulacje, masaż, terapię manualną lub inne metody, które pomogą w łagodzeniu Twoich dolegliwości i poprawie funkcji ciała.

4

Diagnoza i plan terapeutyczny

Po wywiadzie fizjoterapeuta przeprowadzi dokładne badanie fizyczne. Może to obejmować ocenę zakresu ruchu, siły mięśniowej, równowagi, postawy ciała i innych czynników istotnych dla Twojego stanu zdrowia. Fizjoterapeuta może także ocenić Twoje funkcje czuciowe, jeśli jest to związane z Twoimi objawami.

3

Badanie fizyczne

Podczas pierwszej wizyty fizjoterapeuta przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad, aby lepiej zrozumieć Twoje problemy zdrowotne. Będzie zadawał pytania dotyczące Twojego stanu zdrowia, historii urazów, intensywności bólu, czynności, które mogą go nasilać lub łagodzić, oraz innych istotnych informacji, które pomogą w opracowaniu odpowiedniego planu terapeutycznego.
Czas trwania pierwszej wizyty: 60/70 minut

2

Wywiad medyczny

Pierwszy krok to kontakt telefonicznyKontakt Trener Personalny Strzelce Opolskie 786 928 006 oraz umówienie odpowiedniego terminu wizyty.

1

Rejestracja

Oferujemy szeroki zakres usług fizjoterapeutycznych, obejmujących terapie manualne, ćwiczenia terapeutyczne, masaż oraz wiele innych skutecznych zabiegów i metod leczenia. Niezależnie od tego, czy zmagasz się z przewlekłymi dolegliwościami, niedoskonałościami postawy czy po prostu chcesz poprawić swoją sprawność fizyczną, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Marek Niedźwiedź Trener Personalny Strzelce Opolskie

Czas trwania zabiegu: około 30 minut

Nastawianie wszystkich 33 stawów stopy.

Zabieg ten ma na celu rozluźnienie wszystkich stawów w stopach oraz ustawienie układu kostnego na prawidłowe tory.

Zalecenia:

Chiropraktyka stawów stóp Fizjoterapia  Profilaktyka dla osób, które na co dzień nadmiernie obciążają stopy (podnoszenie ciężarów, chodzenie na wysokich obcasach, stojący tryb pracy, nadwaga),

Chiropraktyka stawów stóp Fizjoterapia  Rozluźnienie starych urazów,

Chiropraktyka stawów stóp Fizjoterapia  Redukcja dolegliwości bólowych,

Chiropraktyka stawów stóp Fizjoterapia  Zmniejszenie częstotliwości dolegliwości powodujących dyskomfort w stopach.

Zabieg wykonywany jest po wcześniejszym wywiadzie medycznym w celu oceny wskazań i przeciwwskazań.

Chiropraktyka stawów stóp

Czas trwania masażu: około 60 minut

Zabieg poprzedzony jest wywiadem medycznym, aby ocenić wskazania i przeciwwskazania do masażu.

Masaż stóp to technika, która pobudza receptory na stopach, punkty akupunkturowe i meridianowe. Oprócz głębokiego relaksu, masaż ma na celu stymulowanie organizmu i wszystkich narządów do samoregeneracji.

Korzyści masażu stóp:

Refleksologia - terapeutyczny masaż stóp Usuwa i zmniejsza dolegliwości bólowe,

Refleksologia - terapeutyczny masaż stóp Redukuje obrzęki stóp,

Refleksologia - terapeutyczny masaż stóp Poprawia krążenie,

Refleksologia - terapeutyczny masaż stóp Przyspiesza przemianę materii,

Refleksologia - terapeutyczny masaż stóp Poprawia jakość snu,

Refleksologia - terapeutyczny masaż stóp Rozpoczyna detoks organizmu.

Masaż stóp jest zalecany przy trybie życia z wysokim poziomem stresu, zarówno profilaktycznie dla osób zdrowych, jak i wspomagająco przy wielu schorzeniach.

Refleksologia - terapeutyczny masaż stóp

Przed rozpoczęciem terapii manualnej fizjoterapeuci dokładnie oceniają stan zdrowia pacjenta, aby dostosować techniki do jego indywidualnych potrzeb i tolerancji.

Terapia manualna to specjalistyczna forma fizjoterapii, która wykorzystuje bezpośredni kontakt fizjoterapeuty z pacjentem w celu:

Terapia Manualna Strzelce Opolskie poprawy funkcji ciała,

Terapia Manualna Strzelce Opolskie zmniejszenia bólu,

Terapia Manualna Strzelce Opolskie zwiększenia zakresu ruchu

Terapia Manualna Strzelce Opolskie poprawy jakości życia.

Jest to technika, która opiera się na manualnych manipulacjach tkanek miękkich i stawów pacjenta, wykonywanych przez wyszkolonego fizjoterapeutę.

Terapia manualna może być stosowana w leczeniu wielu różnych schorzeń, w tym między innymi:

 bólu pleców, szyi, barków, stawów biodrowych, kolanowych,

 urazów sportowych,

 dolegliwości pooperacyjnych oraz wielu innych.

Terapia manualna

4

Efekty zabiegu są trwałe i osiągane są w okresie 6-8 tygodni od zabiegu

3

Ujemna temperatura głowicy działa tylko na komórki tłuszczowe. Następuje ich nie odwracalny rozpad, czyli zjawisko apoptozy

2

Specjalista przykłada głowice urządzenia cooltech - czas działania głowicy 70 minut

1

Specjalista umieszcza żelowe membrany antyodmrożeniowe na miejsce zabiegowe

Do naszego gabinetu fizjoterapii zapraszamy na
kriolipolizę urządzeniem  COOLTECH 

Cooltech to zaawansowane urządzenie wykorzystywane do przeprowadzania zabiegów kriolipolizy, czyli redukcji tkanki tłuszczowej poprzez kontrolowane schładzanie. Dzięki precyzyjnemu dostosowaniu temperatury i czasu trwania zabiegu, Cooltech umożliwia skuteczne i bezpieczne zmniejszanie miejscowych nagromadzeń tłuszczu w różnych obszarach ciała, takich jak brzuch, boczki czy uda.

Jednym z głównych zalet tego urządzenia jest jego zdolność do selektywnego oddziaływania na komórki tłuszczowe, minimalizując przy tym ryzyko uszkodzenia tkanek otaczających. Dzięki temu pacjenci mogą cieszyć się widocznymi efektami redukcji tkanki tłuszczowej bez konieczności przechodzenia przez bolesne zabiegi chirurgiczne czy długą rekonwalescencję. Cooltech to innowacyjne rozwiązanie dla osób poszukujących skutecznej metody modelowania sylwetki bez ryzyka i niedogodności związanych z tradycyjnymi procedurami chirurgicznymi.

Kriolipoliza to innowacyjna metoda nieinwazyjnego redukowania tkanki tłuszczowej poprzez kontrolowane chłodzenie. Podczas procedury, obszar docelowy jest wystawiany na niskie temperatury, co powoduje zamarzanie komórek tłuszczowych. Zamrożone komórki tłuszczowe stopniowo ulegają naturalnemu procesowi apoptozy, czyli programowanej śmierci komórkowej, a następnie są usuwane z organizmu przez naturalne mechanizmy metaboliczne.

Zabieg kriolipolizy jest bezpieczny dla otaczających tkanek i nie wymaga czasu rekonwalescencji, co pozwala pacjentom na natychmiastowy powrót do codziennych aktywności. Efekty zabiegu kriolipolizy stają się zauważalne w ciągu kilku tygodni po zabiegu, gdy organizm stopniowo usuwa zniszczone komórki tłuszczowe.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Zadbaj o swoje ciało już dziś dzięki COOLTECH!

Kriolipoliza Cooltech Strzelce Opolskie

Kriolipoliza Cooltech

Kinesiotaping

Kinesiotaping to innowacyjna metoda terapeutyczna, wykorzystująca elastyczne taśmy, które aplikowane są na skórę w celu:

Kinesiotaping Strzelce Opolskie poprawy funkcji mięśni,

Kinesiotaping Strzelce Opolskie zmniejszenia bólu,

Kinesiotaping Strzelce Opolskie wspierania procesu rehabilitacji.

Ten zaawansowany sposób terapii opiera się na zasadzie dynamicznego wsparcia, które pozwala na swobodę ruchu skóry i mięśni, jednocześnie wspierając proces leczenia i regeneracji. 

Kinesiotaping może być stosowany w wielu przypadkach, od urazów sportowych po przewlekłe dolegliwości bólowe, pomagając pacjentom powrócić do pełnej aktywności fizycznej oraz złagodzić dyskomfort.

Dzięki kinesiotapingowi możliwe jest skuteczne wsparcie mięśni, redukcja napięcia, poprawa krążenia krwi oraz łagodzenie bólu, co przyczynia się do szybszej i efektywniejszej rehabilitacji.

Sprawdź z kim będziesz pracować

NASI SPECJALIŚCI

KATARZYNA WEREMKO
refleksolog

Refleksolog Katarzyna Weremko Strzelce Opolskie

IWONA KRAWIEC
fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta Iwona Krawiec Strzelce Opolskie

MATEUSZ JURCZYŃSKI
trener medyczny
fizjoterapeuta

Trener Medyczny Fizjoterapeuta Mateusz Jurczyński Strzelce Opolskie

Kontakt Trener Personalny Strzelce Opolskie   786 928 006

Skontaktuj się z nami!

MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ!

Opolska 14/1a,
47-100 Strzelce Opolskie, Poland
Parkowa 14
47-100 Strzelce Opolskie, Poland

Adres

Kontakt

ŚLEDŹ NAS

Marek Niedźwiedź Trener Personalny Strzelce Opolskie

MAREKNIEDŹWIEDŹ.PL

Odkryj moc zdrowia i osiągnij swoje cele z nami - nowoczesny trener personalny dostosowany do Ciebie.

created with  Strony internetowe Słoneccy.pl  by Słoneccy.pl

Menu